درباره ما

 • اینجا

  موسسه آموزشی خانه معنا

  خانه معنا مجموعه‌ای آموزشی است در حوزه رشد و توسعه فردی سازمانی با مجوز رسمی سازمان فنی حرفه‌ای تهران و یک مرکز مشاوره تخصصی روانشناسی

 • حوزه های فعالیت خانه معنا

  دوره های آموزشی در زمینه... مشاهده بیشتر

  ۱) خودشناسی و توسعه فردی

  ۲) کودک، نوجوان، خانواده و ‌سالمندان

  ۳) آموزش مدیریتی ‌سازمانی 

  ۴) خدمات روانشناختی فردی و گروهی

 • چرا خانه معنا؟

  من چه کسی هستم؟ اینجا کجاست؟ برای چه به این جهان آمده ام؟ مشاهده بیشتر

  ما اینجاییم تا در خانه معنا، با شما برای یافتن پاسخ این سه سوال اساسی زندگی همراه باشیم. پاسخی که به امروز و فردا و روزهای دیگر زندگیمان معنا می‌دهد. سیر حرکت ما با حضور و ‌همکاری اساتید و مدرسین کار آزموده در قالب کارگاههای توسعه فردی و خویشتن شناسی با ادغام روانشناسی و خرد ادبیات غنی فارسی که نقش به سزایی در اعتلای فردی ‌اجتماعی افراد دارند، انجام می‌گیرد. تمرکز ما هدایت شما به سمت جستجوگر درونتان است.

 • دوره ها

  محتویات دوره های خانه معنا مشاهده بیشتر

  دوره های ما مملو از محتواهایی هستند که در موقعیتهای واقعی زند گی به شما کمک می‌کند با شناخت خود،اولین قدم مهم در مسیررشد وخودآگاهی را عمیق و مؤثر بردارید. از نگاه ما بیرون آمدن از دایره امن برای هر انسانی نیاز به همراهی یک آموزگار، منتور ویک مشاور کارآزموده دارد و ما اینجا گرد هم آمده ایم تا حامی وفادار شما دراین راه پر فراز ونشیب اما لذت بخش باشیم. 

 • نگاه ما

  در کنار هم برای تاثیر گذاری مشاهده بیشتر

  نگاه خانه معنا یار معنوی شدن با فراگیران و در انتها هم مسیر شدن برای انجام رسالت جمعی مان یعنی تاثیر گذاری بر جهان اطرافمان است.

نظرات برخی از دانشجویان

اراده آهنین های خانه معنا