درباره ما

خانه معنادرباره ما
 • اینجا

  موسسه آموزشی خانه معنا

  خانه معنا مجموعه‌ای آموزشی در حوزه رشد و توسعه فردی سازمانی است که با مجوز رسمی سازمان فنی و حرفه‌ای تهران و یک مرکز مشاوره تخصصی روانشناسی فعالیت می‌کند.

 • حوزه های فعالیت خانه معنا

  دوره های آموزشی در زمینه... مشاهده بیشتر

  ۱) خودشناسی و توسعه فردی

  ۲) کودک، نوجوان، خانواده و ‌سالمندان

  ۳) آموزش مدیریتی ‌سازمانی

  ۴) خدمات روانشناختی فردی و گروهی

 • چرا خانه معنا؟

  من چه کسی هستم؟ اینجا کجاست؟ و برای چه به این جهان آمده‌ام؟ مشاهده بیشتر

  ما اینجاییم تا در خانه معنا، شما را برای یافتن پاسخ این 3 پرسش اساسی زندگی همراهی کنیم. پاسخی که به امروز، فردا و روزهای دیگر زندگی‌مان معنا می‌‌بخشد. سیر حرکت ما با حضور و ‌همکاری اساتید و مدرسین کارآزموده در قالب کارگاه‌های توسعه فردی و خویشتن‌شناسی با ادغام روانشناسی و خرد ادبیات غنی فارسی که نقشی بسزا در اعتلای فردی ‌اجتماعی افراد دارند، انجام می‌گیرد. تمرکز ما هدایت شما به سمت جست‌وجوگر درونتان است.

 • دوره‌ها

  محتوای دوره‌های خانه معنا مشاهده بیشتر

  دوره‌های ما سرشار از محتواهایی است که در موقعیت‌های واقعی زندگی به شما کمک می‌کنند تا با شناخت خود، اولین گام مهم در مسیر رشد و خودآگاهی را عمیق و مؤثر بردارید. از نگاه ما، بیرون آمدن از دایره امن برای هر انسانی، نیازمند همراهی یک آموزگار، منتور و یک مشاور کارآزموده است  و ما اینجا گرد هم آمده‌ایم تا حامی وفادار شما در این راه پرفرازونشیب اما لذت‌بخش باشیم.

 • نگاه ما

  در کنار هم برای تأثیرگذاری مشاهده بیشتر

  نگاه خانه معنا، یار معنوی شدن با فراگیران و در انتها هم‌مسیر شدن برای انجام رسالت جمعی‌مان یعنی تأثیرگذاری بر جهان اطرافمان است.